Latest

Electrolux Odsávač EFP60460OX

  • Výrobca: ELECTROLUX
  • Kód produktu: EFP60460OX
  • Dostupnosť: Skladom
  • EUR

    293,00

  • Bez DPH: 244,17€
 
  Kúpiť hneď  

Vyťažte čo najviac z vášho obmedzeného kuchynského priestoru pomocou tohto úplne integrovaného vyťahovacieho odsávača pár.

Integrácia, ktorá šetrí priestor
Vyťažte čo najviac z vášho obmedzeného kuchynského priestoru pomocou tohto úplne integrovaného vyťahovacieho odsávača pár.

Menej energie pri vyššom výkone
Užívajte si výhody výkonného odsávača pár pri nižšej skutočnej spotrebe energie. Tento odsávač pár odstráni pary pri varení rýchlo, takže vzduch vo vašej kuchyni bude čistý a čerstvý.

Spoľahlivo odstraňuje kuchynské výpary
Tento účinný odsávač pár vytvorí čistejšiu atmosféru vo vašej kuchyni, aby ste si mohli naplno vychutnávať varenie, jedenie aj oddych. Vďaka svojmu spoľahlivému motoru efektívne odstraňuje kuchynské výpary, takže vaša kuchyňa sa stane príjemným miestom.

Lepšia viditeľnosť, menej energie
Energeticky efektívne osvetlenie LED je ideálne pre rušné miestnosti, ako je kuchyňa, kde sa svetlo často zapína a svieti dlho. Trvácne a energeticky efektívne svietidlo LED vyžaruje jasné svetlo a v moderných domácnostiach je jednoducho nenahraditeľné.

Rýchlo osvieži vzduch kuchyni
Účinný filter s aktívnym uhlím udržiava vzduch v kuchyni svieži. Po intenzívnom používaní je možné obnoviť účinnosť filtra na plnú kapacitu v rúre na pečenie, vďaka čomu mu dodáte silu, aby čistil vzduch vo vašej kuchyni deň za dňom.

Nastavenia odsávača pár, také jednoduché
Funkcie odsávača pár sú dostupné prostredníctvom našich intuitívnych elektronických ovládačov. Upravte nastavenia svetla alebo rýchlosť ventilátora pre rýchle a flexibilné varenie.

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!